Обираємо подарунок дитині!

Одяг, іграшки, солодощі — найпопулярніші подарунки дітям. Сьогодні  вибрати їх можна на будь-які гроші. Тому здивувати малечу такими сюрпризами стає все важче. Ціннішою альтернативою таким речам є подарунки-емоції, те, що об‘єднує, навчає і виховує. Отже, варто вибрати подарунок з таких варіантів:

  1. Подорожі. Вони формують у дітлахів цікавість, тягу до пізнання, розширюють кругозір та ерудицію. В дошкільному віці спільні сімейні подорожі сприяють зміцненню стосунків між малечею і батьками, а в шкільному — стануть живим вивченням історії та географії. Наприклад, екскурсію до столиці України чи дводенні тури до Європи може дозволити собі майже кожна родина.
  2. Майстер-класи. Якщо, до прикладу, дитина захоплюється малюванням чи вирізанням, то на свято Миколая в якості подарунка доречно підібрати їй тематичний майстер-клас. Малюнки на воді, дитяче місто професій, лабораторія експериментів — нині подібних пропозицій є безліч, лише шукати їх і домовлятись з організаторами варто заздалегідь. Часто замовити майстра для проведення навчання можна навіть індивідуально.
  3. Спортивний курс. У великих і не дуже містах є можливість презентувати дітям початковий курс з певного виду спорту чи танців. Наприклад, хлопчикам — айкідо або карате, дівчаткам — бальні танці чи ритміку. Відвідавши 6 – 8 таких занять, ви разом зробите вибір, чи варто продовжувати навчання далі.
  4. Веселі сімейні розваги. День Ангела чи День народження можна весело провести у дитячій кімнаті, аквапарку, зоопарку, парку атракціонів в залежності від пори року. Для тих, хто любить екстрим, можна подарувати політ на повітряній кулі. Спільні яскраві спогади — це те, що дитина пам‘ятатиме, як найкращий батьківський сюрприз.

Такими подарунками діти завжди хваляться в дитячих колективах, розповідають педагогам, рідним. Подарунки-емоції в дитячій пам‘яті асоціюються з радістю і турботою. Малеча такі спогади проносить через все життя і, як правило, дарує в перспективі своїм дітям.

А який подарунок дитині обрали Ви? Прийміть участь у нашому опитуванні вгорі сторінки!