Новорічне меню для дитини

Ваші чада будуть зустрічати Новий рік як сміливі мандрівники у печері? Збираєтесь облаштувати їм форт з диванних подушок на зразок колишньої халабуди? Чи свято пройде зі справжнім запрошеним Дідом Морозом? (Стаття «Ідеї святкування Нового року з дітьми»)

В будь-якому випадку не обійтися без святкового меню, яке має бути креативним. Отже, головне для дітей — цікава подача страв. В якості основної пропонуємо зробити «Святкові морквинки». З розкачаного листкового тіста вирізаємо смужки, шириною півтора сантиметри, намотуємо їх на підготовані з картону конуси, підфарбовуємо такі  морквинки, запікаємо. Після охолодження у середину треба покласти начинку – відварене філе курки з кукурудзою (можна використати інший варіант начинки з врахуванням вподобань дітей). На таріль морквинки викладаються, прикрашені зверху листочком салату. Виглядають такі овочі апетитно, смакують чудово!

Доповненням незвичній моркві можуть стати рибні котлети-чоловічки. Смажать їх, як звичайні, але перед подачею роблять обличчя, використовуючи для очей і носа шматочки маслин, для губ — моркву чи помідор. Ще один варіант основного меню — шпажки з сиру, ковбаси, овочів, червоної риби. Можна зробити їх у вигляді кораблів, де вітрилами стануть шматочки тонко порізаного сиру. Сподобаються малечі і новорічні мухомори. Їх краще робити з відварених перепелиних яєць та помідорів у вигляді шляпок. Зверху на них наносяться цяточки майонезу.

На десерт пропонуємо подати фруктові шпажки і коктейлі. Останні краще приготувати з соків і морозива, подати у цікавих скляночках. Їх верхню частину варто заздалегідь прикрасити підфарбованим мокрим цукром і висушити.

Готуючи дитяче меню, слід враховувати схильність учасників свята до алергії. Не варто робити святкове меню виключно солодким, адже Новий рік подібними сюрпризами перенасичений.

Такий святковий стіл дітям готують таємно, накривають окремо, прикрашають екібаною з ялинових гілок чи невеличкою штучною ялинкою. Смачного і веселого святкування!