Ідеї святкування Нового року з дітьми

Якщо ваша малеча ходить до дитячого садочка, вже була на новорічних ранках, «знайома» з Дідом Морозом, то головного героя свята можна запросити додому. Зазвичай, артисти мають свою програму домашніх розваг і влаштують вашим чадам цікаве свято. Коли ж дитина в садок не ходить, боязлива і може просто злякатися зимового гостя, потрібно, щоб його роль зіграв хтось із знайомих їй людей: дідусь, хресний, бабуся. Почати свято варто із спілкування: згадати, що навчився малюк за рік, пригадати, де був з батьками, що цікавого йому запам’яталося.  Після похвали малечі гість може запропонувати відгадування загадок чи гру в піжмурки. Нехай Дідусь Мороз  заспіває дитячу пісеньку чи про ялинку, а потім запропонує усім стати в хоровод навкруг неї. Ще одна розвага — малювання самого гостя. Але зображувати Дідуся Мороза потрібно буде з зав’язаними очима по черзі всім членам сім’ї. Можна малювати так ялинку чи сніговика. Усім учасникам гість дарує цікаві невеличкі призи, але не солодощі.

Граємо разом з дітьми

Нехай розваги продовжить відома гра зі стільчиками, коли із закінченням музики потрібно швидко зайняти вільне місце. Відпочинкова пауза — гра в домашній оркестр. Інструментами служать консервні баночки, кришки з каструль, пакети, що шарудять, металічні речі. Дід Мороз у ролі диригента вмикає фонову музику і дає сигнал оркестрантам грати. Після розважально-рухливих забав гостю варто запропонувати підкріпитися. Як влаштувати новорічний дитячий пікнік чи фуршет, читайте в статті «Новорічне меню для дитини».

Після застілля і подяки головний гість свята вручає гостинці — ті, про які малюк просив його у листі. Також він може подарувати спільний презент для усієї сім‘ї — набір зубних щіток чи чашок на згадку про себе і як символ єднання в родині.

Наприкінці дає настанови малечі бути слухняним і чомусь навчитися (зав’язувати шнурки, вивчити букви, висаджувати насіння). Каже, що буде спостерігати за поведінкою малюка через спеціальну підзорну трубу і тоді вирішить приходити до нього наступного року чи ні. 

Ідеї та сценарії святкування Нового року у школі, можна завантажити перейшовши на сторінку “Для вчителів