Малювання

Чи звертали ви увагу, що всі дошкільнята люблять малювати? І це зовсім не залежить від статі дитини, чи її характеру, від цього залежить лише вибір полотна 😊. Деякі малюки охайно вимальовують квіточки та машинки на аркушах паперу, а інші можуть розмалювати шпалери, підлогу і навіть себе. У будь якому випадку, малювання приносить велике щастя дитині, і важливо ніколи не забороняти їй це робити. Потрібно сприяти розвитку цього таланту і направляти його у потрібному напрямку.

Саме завдяки малюванню у дитини формується аналітичне мислення, розвиваються рухові та зорові зв’язки, дрібна моторика, увага та пам’ять.

Пропонуємо сісти разом з дитиною, подивитися запропоновані відео, та спробувати повторити намальовані картинки. Це заняття принесе вам і малюку величезне задоволення і користь.

Малюємо песика

Малюємо писанку

Малюємо поросятко

Малюємо кицю

https://youtu.be/XmqST6Y4M1M

Малюємо Святого Миколая

Малюємо ялинку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


Завантажити файли

Ви можете включити зображення або файли в свій коментар, вибравши їх нижче. Після того, як Ви оберете файл, він буде завантажений і посилання на нього буде додано в коментар. Ви можете завантажити стільки зображень і файлів, скільки Вам потрібно.