Конкурс смаколиків!!!

Ютуб канал Хмаринка, разом з компанією Zarmilkas / Zarmilkas_kids – виробник прикрас ручної роботи, оголошує конкурс на краще відео з рецептом улюбленого смаколика.

Умови конкурсу дуже прості:

 1. У конкурсі можуть брати участь хлопчики та дівчата будь-якого віку. Кількість відео від одного учасника не обмежується.
 2. Учасник конкурсу повинні зняти відео як вони самі, чи разом з батьками готують улюблену страву. У описі до відео написати рецепт і, за бажанням, посилання на власний ресурс (Ютуб, Фейсбук, Інстаграм чи Тік-ток).
 3. Відео повинно мати відповідну якість, мова відео і опису – українська! Параметри відео не нижче 1280х720 (горизонтальне). Крім того, це відео не повинно публікуватися у соціальних мережах чи Ютубі.
 4. Відео разом з описом завантажується через форму сайту Хмаринка до 20.06.2021 року.
 5. Після отримання відео і його обробки, відео буде опубліковано на Ютуб каналі Хмаринка.
 6. До 04.07.2021 року відео збирає вподобайки від глядачів.
 7. За кількістю вподобайок (на Ютубі) ми визначаємо переможця, три перших місця отримують призи від магазину жіночих прикрас Zarmilkas.
 8. Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті Хмаринка, фейсбук та інстаграм сторінці каналу, не пізніше 10.07.2021 року.
 • редактори каналу “Хмаринка” можуть не допустити до участі у конкурсі відео неналежної якості або змісту, без додаткового пояснення причин.
 • Кожне завантажене відео може бути оброблено, змінено, або змонтоване редактарами “Хмаринки”

  Як що виникли труднощі при завантаженні відео, пишіть на super_khmarinka@ukr.net